• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Servis

Servis

+420 267 184 732, +420 267 184 733

Online objednávka servisu

Autoservis PYRAMIDA Průhonice patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným servisním místům v České republice. Nabízíme perfektní služby včetně bezplatného změření funkčnosti a stavu brzd geometrie náprav a tlumičů. Novinkou je 12-ti hodinový express servis na výměnu oleje.

Likvidace pojistných událostí >>> více

Mechanická dílna >>> více
Prostor mechanické dílny je vybaven nejmodernějšími hevery značky STENHOJ tzv. bezsloupové konstrukce. Při výběru byl dán velký důraz na čistotu prostředí a jednoduchou údržbu.

Klempírna >>> více
Hala klempírny je charakteristická třemi nejmodernějšími podlahovými rámy na rovnání karosérií s elektronickým měřením od společnosti BLACKHAWK, pro tři klempíře.

Lakovna >>> více
V lakovně (přípravně broušení a tmelení laků) je instalováno bezprašné zařízení pro odsávání zplodin a zbytků broušení při tmelení a přípravě plničů.

Renovace historických vozidel >>> více
Naše společnost rovněž nabízí služby v oblasti renovace a oprav historických a exotických vozů včetně jejich nákupu a prodeje.

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >